BĘBNOWSKI Wacław (1865 - 1945)
Terakota patynowana na kolor zbliżony do spatynowanego brązu.
Sygnowana z boku podstawy: W. Bębnowski / 1925
Wysokość: 58 cm.
podstawa: 28 x 17 cm.
Stan bardzo dobry.
Rzeźba po profesjonalnej konserwacji.
Więcej na www.galeriadas.pl