Konstrukcja: drewno sosnowe fornirowane czereśnią, stara podniszczona tafla lustrzana, wierzchnia warstwa wykończona politurą szelakową. Po konserwacji.
Lustro biedermeierowskie
Wymiary: wys.: 110 cm, szer.: 53 cm;
Stan: bardzo dobry