AXENTOWICZ Teodor (1859 - 1938)
olej, płótno; 41 x 51,5 cm;
sygn. l. d.: "T. Axentowicz";
na krośnie fragment pieczęci magazynu przyborów malarskich Róży Aleksandrowicz w Krakowie oraz oznaczenie: "397" (ołówkiem)
Stan zachowania:
niewielkie pofalowania płótna