ALBINOWSKA-MINKIEWICZOWA Zofia (1886 Klagenfurt - Austria - 1971 Lwów)
Olej na kartonie, sygnowany "Zofia Albinowska".
Wymiary w ramie: 62x72 cm (50x60 cm) lub 72x62 cm (60x50 cm).
Możliwość zawieszenia w pionie lub w poziomie, w tej samej oprawie po obu stronach.
<span style=""font-size:" 10pt;="" font-family:="" "times="" new="" roman";"="" lang=""PL"">Zofia Albinowska była malarką i graficzką mieszkającą i działającą we Lwowie.