SOKIRAŃSKI Beniamin Bencion (1857 - 1953)
Technika : olej, płótno /na twardym wielowarstwowym podobraziu /
Sygnatura : tak autorska - prawy dół B.Sokiransky
Oprawa : współczesna - listwa drewniana zdobiona
Stan zachowania : perfekcyjny
Wymiary dod.: 34,5 x 22 w cm - w świetle ramy