JACH Ludwik (1892-1952)
akwarela na papierze
25,5 x 33 cm
sygnowana i opisana w prawym, dolnym rogu: "Ludwik Jach | Belgrad 1917.- | Kawiarnia 'Albanije' w Białogrodzie, z której spiskowcy | serbscy opracowali plan godzący na życie arc. Ks. pary Franciszka | Ferdynanda.- ".