HILDEBRANDT Eduard (1817 Gdańsk - 1868 Berlin)
Chromolitografia, sygnowana pd.: "E. Hildebrandt" oraz opisana ld.:"Macao Theatre Sing Song"
Wymiary w ramie: 46x59 cm (24x38 cm)
Rzadka grafika z teczki wydanej przez Rudolfa Wagnera w Berlinie, w 1864 r.