Polska, 1 ćw. XIX w., brzoza
Wymiary: wys. 77 cm, szer. 59 cm, gł. 37,5 cm
Stolik wykonany z pełnej brzozy czeczotkowej, z małą szufladką w oskrzynieniu. Na blacie i na licu szufladki - intarsje.
Mebel po konserwacji.
Pracownia istnieje od 1978 r. W czasie ponad 20 lat jej działalności zdobyła duże doświadczenie w zakresie konserwacji mebli antycznych. |