Komplet na 12 osób i środka stołu w szafce w typie Klasycyzm (219 sztuk)
plater cechowany częściowo złocony (znak firmy i oznaczenia literowe grubości srebrzenia 84, 12, 18, 9 w kwadratach), stal, drewno intarsjowane;
wym. szafki: w. 96 sz. 58 g. 46 cm