HULEWICZ Jerzy (1886-1941)
Akwarela na papierze, sygnowana i datowana p.d. “JHulewicz 1923.”.
Obraz przedstawia jednego z koni wyścigowych Jerzego Hulewicza, z jego prywatnej stadniny - klacz gniadą Lady Margaret (Consols i Lerida) wraz z chłopcem stajennym