srebro pr. 84 , waga 76 g. wys. 4 cm., śr. 9,5 cm. złocona wew. Cechowana na dnie: punca miejska Petersburga skrzyżowane kotwice i berło/ ЗБ / 1855. ЗБ Eduard Fiodorowicz Brandenburg (probierz działający w latach 1850-1866) i złotnik HH? - Henrik Hacklin