DZIERZENCKI Eugeniusz (1905 Warszawa - 1990 Sopot)
Para obrazów:
- olej na sklejce, sygnowany p.d. “E. Dzierżencki”
- olej na kartonie, sygnowany, opisany i datowany p.d. “E. Dzierżencki Orłowo 968”
Wymiary w ramie: 30,5x35 cm (17x22 cm)