Niewielkie biureczko dla dziecka ozdobione obrazkiem z intarsji.
XIX/XX w., Paul Guth (1878-1918), Nancy.
Drewno czereśniowe.
Blat jest na wysokości 65 cm.
Wymiary blatu: 62 x 45 cm.
Całkowita wysokość: 87 cm.
Stan dobry - widoczny na zdjęciach.