RAKOWSKI Mieczysław (1882 Więckowice - 1947 Namur)
Sygnatura : tak autorska, prawy dół,pismem polskim -
z elementami cech pisowni niemieckiej
Technika : olej, płótno na krośnie drewnianym
Wymiary : w świetle ramy 49,5 x 73,5 w cm,
Oprawa : współczesna, listwa drewniana zdobiona.