HRYNKOWSKI Jan Piotr (Hryńkowski) (1891 - 1971)
Technika : olej na płótnie - OKRES PARYSKI
Oprawa : możliwość oprawy galeryjnej po uzgodnieniu z nabywcą
Sygnatura : l.d., J.HRYNKOWSKI 1929/PARIS/ - słabo czytelna
Stan zachowania : bardzo dobry, drobne ubytki malatury /technika własna autora/