Torebeczka damska typu kolczuga - z zegarkiem przy zapięciu - w oryginalnym etui.
Art déco, Francja, lata 20. XX w.
Srebro pr. 800, waga: 188 g.
Szer. 15 cm, wys. 13,5 cm.
Sygn.: 800 / krzyż maltański / znak ptaka w trójkącie.
Stan: bardzo dobry.