Wazon ze szkła kameowego, warstwowego w stylu secesyjnym z dekoracją trawioną w motyw irysów.
Szkło warstwowe, trawione.
Wytwórnia Arsall, Niemcy
Początek XX w.
Sygnowany: trawiony napis Arsall
Wysokość: 30 cm.
Więcej na www.galeriadas.pl