KRAUSS-FRANK Robert 1893 Fürth - 1950 Monachium)
olej na desce
33 x 17 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "Frank-Krauss | 1919"
Na odwrocie autorska dedykacja w języku niemieckim: "Ein ständchen der Tochter | meines Gönner's Sander | Zurn Gedenken | Robert Frank-Krauss | Mchn. Juni 1919"