FAŁAT Julian (1853 Tuligłowy k. Przemyśla - 1929 Bystra k. Bielska Białej)
Autolitografia barwna, papier, sygn. p. d.: “Jul Fałat”.
Praca wydana jako jedna z 8 autolitografii Juliana Fałata w "I Tece Myśliwskiej", Wyd. Artystyczne "Sztuka" [Toruń 1919-1920].
Wymiary w ramie: 43x53 cm (30x45 cm)