w bardzo dobrym stanie
Para foteli w stylu Ludwika Filipa. Konstrukcja mahoniowa, welurowa tapicerka na sprężynach.
Stan: bardzo dobry, po niedawnej konserwacji
Wymiary: wys: 100 cm (wys. do siedziska: 44 cm), szer.: 66 cm, gł.: 56 cm
Europa Zachodnia, II poł. XIX w.