CHITRY de FREYSELSFELD Antoni Ferdynand (1873 - ?)
Akwarela na papierze, sygnowana monogramem, datowana i opisana ld.: "AC 1927 WOROCHTA"
Wymiary w ramie: 65x46 cm (46x28 cm)
Po prawej autorska dedykacja: "Jaśnie Wielmożnej Pani Pułkownikowej Mondowej w dowód wysokiej czci i poważania Ant. Chitry ppłk"