RICHTER-REICH F. Max (1896 Berlin - 1950)
olej na płótnie
35 x 50 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "F. M. RICHTER-REICH".
Artysta niemiecki. Studiował w Lewin-Funke-Schule w Berlinie. Później przebywał w Amsterdamie i Haarlemie. Wiadomo także, że w 1934 był w Dordrechcie. Malował pejzaże, mariny, a także widoki miast przedstawiające często targi rybne lub kwiatowe.