MONDZAIN Szymon (Simon, Szmaj) (1890 Chełm - 1979 Paryż)
olej deska
27 x 35 cm
sygn. l.d.: 'Mondzain 1937'
Simon Mondzain. Mistrzowie Ecole de Paris, kat. wyst., Villa la Fleur, Konstancin-Jeziorna, Muzeum Ziemi Chełmskiej w Chełmie, Warszawa 2012, nr kat. 79, s. 140 (il.)