SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)
olej, płótno, 44,5 x 94,5 cm, sygnowany l.d.: A. Setkowicz, na krośnie ślady pieczątki "Karmański /Kraków/". W naszej ofercie ok.25 obrazów w kategorii "Łowiectwo i jeździectwo" oraz 25 obrazów w kategorii "Polska Wieś".