FAŁAT Julian (1853 Tuligłowy k. Przemyśla - 1929 Bystra k. Bielska Białej)
gwasz, akwarela, tektura; 47,5 x 67,5 cm w świetle ramy;
sygn. i opisany l. d.: "JFałat / Nieśwież"
Proweniencja:
kolekcja prywatna, Katowice
Dodatkowe informacje na stronie: www.polskidomaukcyjny.com.pl