Portret arystokratki z poł XVIII wieku Portret arystokratki. Obraz namalowany techniką olejną na płótnie.
Portret arystokratki z poł XVIII wieku Portret arystokratki. Obraz namalowany techniką olejną na płótnie. Przedstawia młodą kobietę w niebiesko-białej szacie. Obraz namalowany przez nieokreślonego malarza około 1750-80 roku. Oprawiony w drewnianej, ozdobnej ramie koloru złotego. Całość zachowana w bardzo dobrym stanie. Płótno dublowane, prawdopodobnie na początku XX wieku, minimalne uzupełnienia malatury z tego samego okresu. Wymiary Wymiary wraz z ramą: cm, Wymiary bez ramy: cm