JAKUBOWSKI Marceli
wt. Empire z tacą, kominkiem i płukalnicą, mosiądz srebrzony
Sygn. Jakubowski&Jarra Kraków k. XIXw. Wym: samowar: w. 53, sz. 38, g. 37 cm. Taca: 28 x 47 cm. Płukalnica: w. 5, śr. 15 cm. Kominek: w. 21,5, śr. 8,7 cm.
NR KAT. 113R