Brąz, patynowany.
Polska, Warszawa?
Prawdopodobnie odlewnia Chojnowskiego w Warszawie.
Lata 30-te. XX w.
Niesygnowana
Na cokole późniejsza wygrawerowana dedykacja z Łodzi z 1950r.
Stan bardzo dobry. Bardzo ładny, dokładny odlew.
Wys. całkowita 24 c