MATSUMOTO Keiji (ur. 1988, Tokio)
technika mieszana/płótno, 100 x 50 cm,
sygnowany na odwrociu
cena wywoławcza: Wykup abonament
technika mieszana/płótno, 140 x 80 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu
sygnowana na odwrociu
sygnowany na odwrociu
technika mieszana, 130 x 100 cm
technika mieszana/płótno, 130 x 80 cm,
technika mieszana/tusz/farba olejna/sprej/flamaster/płótno, 140 x 100 cm,
sygnowany na odwrociu
Tusz, węgiel, ołówek, cienkopis na płótnie, 93 x 72 cm