Gdańsk, 1629 r. Na awersie: postać kobiety trzymająca krzyż w lewej ręce i miecz w prawej, nad płonącym na ołtarzu sercem, u góry, wyłaniająca się z chmur, ręka boska koronująca kobiecą postać, wokół napis: IM CREUTZE NUR BESTAENDIG SEY; na rewersie: ręka boska wyłaniająca się z chmur z ośmioma promieniami światła, trzymająca latarnię nad sercem z okiem, niżej otwarta księga, wokół napis: GOTT SIEHT DEIN NOTH UND STEHT DIR BEY; srebro złocone, m. 30 g, śred. 50 mm; sygn. na awersie: IH; stan zachowania dobry
2 poł. XVII w. Na awersie: św. Józef z Dzieciątkiem na ręku w otoczeniu trojga dzieci, wokół napis: HISEGO COELORUM REGNA BEATA DA 50/PER BAPTISMA MIHI PUEROS ADDUCITE VESTROS; rewers: Chrzest w Jordanie, wokół napis: HUNCAUDITE HOMINES VERBA SALUTIS HABET/FILI9 HICME9 EST SUMO QUE DIGNOR AMORE; srebro, m. 33 g, śred. 5 cm; sygn. na rewersie: IH; stan zachowania dobry
Na awersie: dwie dłonie wyłaniające się z chmur trzymają kaduceusz, niżej panorama miasta i napis NORINBERG, wokół napis: GERMANUM REDIVIVA REDIT CONCORDIA IN ORBEM; na rewersie: wyłaniająca się z chmur dłoń trzymająca trzy serca, poniżej korona, w tle pejzaż z czterema palmami, wokół napis: CORDA MONARCHARUM QUAE TRIA PACE LIGAT 1650; srebro, m. 29 g, śred. 4,8 cm; sygn. IH poniżej korony na rewersie; stan zachowania dobry