ELMYR
sygn. dat. l.d.
olej, pilśnia
70x52 cm (79x62 cm z ramą)
cena wywoławcza: Wykup abonament
ELMYR
sygn. dat. l.d.
olej, pilśnia
70x96 cm (79x106 cm z ramą)
ELMYR
sygn. dat. p.d.
olej, płótno/płyta
66x80 cm
ELMYR
ELMYR
sygn. dat. l.d.
olej, płótno/pilśnia
72x82 cm (z ramą)
ELMYR
Autumnus non ita sicut semper (2016)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
90x110 cm
ELMYR
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
90x110 cm