BARANOWICZ Martyna (ur. 1992, Toruń)
olej/płótno, 120 x 130 cm,
sygnowany p.d: 'M.B.'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Martyna Baranowicz "POD RÓŻOWĄ BLUZECZKĄ" 2017'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 120 x 130 cm,
sygnowany inicjałami: 'M.B.'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Martyna Baranowicz 2017 POD PODUSZKĄ'
olej na płótnie, 120x100 cm
olej, płótno, 60 x 50 cm,
sygn. p.d. oraz na odwrocie
olej, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie