ANDRZEJEWSKA Natalia (ur. 1986, Warszawa)
Nr VII, obraz z cyklu Szczelina, 2015 r.
dyptyk, akryl/płótno, 140 × 140 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu:
"Natalia Andrzejewska z cyklu "SZCZELINA" 2015"
cena wywoławcza: Wykup abonament
technika własna, płótno, 100 x 130 cm,
sygn. na odwrocie
140 x 70 cm, akryl na płótnie, 2015
bez tytułu, z cyklu OMSZAŁE, 2016
akwarela, tusz, srebro, ręcznie czerpany papier, 30 x 42 cm,
sygn. u dołu
Z cyklu Omszałe, I, II, dyptyk, 2016
tech. autorska, papier, 35 x 47 cm każdy, sygn na odwrocie
tech. własna, 130 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
bez tytułu, z cyklu Szczelina, 2015
akryl, papier, płótno, 140 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie