CZERNICKI Łukasz (ur. 1980, Świdnik)
olej/płótno, 60 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Ł | C 2018'
opisany na odwrociu: 'Ł. Czernicki / Wielka włóczęga II / 2018'
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, technika własna, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: Ł. Czernicki / Przestrzeń i czas VI / 2018
akryl na płótnie, 100 x 100 cm
akryl, płótno, 90 x 90 cm,
sygn. l.d.: ŁC 2017 oraz na odwrocie
akryl, olej, technika własna/płótno, 140 x 140 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'ŁC2018'
na odwrociu opisany: 'Ł. Czernicki | "Relacje" | 2018'
olej/płótno, 60 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Łczernicki | 2018'
na odwrociu opisany: ' Ł. Czernicki / Rose Marie / 2018'
technika własna, akryl na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: ‘ŁC2017’
opisany na odwrocie: ’Ł. Czernicki/ Myśliciel II/ 2017 r’
Olej na płótnie, 70 x 100 cm
olej/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Łczernicki | 2016'
na odwrociu opisany: 'ŁCzernicki / Jeden za wszystkich ... / 2018'
akryl na płótnie, 100x70cm
olej/płótno, 70 x 90 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Łczernicki | 2017'
na odwrociu opisany: 'Ł. Czernicki / Flying Tigers / 2017'
akryl, płótno, 90 x 90 cm,
sygn. p.d.: ŁC 2017 oraz na odwrocie
akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'ŁC | 2017'
na odwrociu opisany: 'Ł. Czernicki / Troja / 2017'
technika własna, akryl na płótnie, 100x70cm
Sygnowany l. d. róg: monogram ‘2017’
Opisany na odwrocie: ‘Ł. Czernicki/Wiolonczelistka/2017r’
akryl, technika własna/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'ŁC | 2017'
na odwrociu opisany: 'Ł. Czernicki / Królestwo utracone / 2017'
akryl, technika własna/płótno, 100 x 70 cm
na odwrociu opisany: 'Ł. Czernicki / Zegarmistrz / 2017'
akryl, technika własna, płótno, 100 x 70 cm,
Wspomnienie minionego lata, 2017 r.
akryl, technika własna/płótno, 100 x 73 cm
na odwrociu opisany: 'Ł. Czernicki / Wspomnienie minionego lata / 2017'
akryl, technika własna/płótno, 90 x 160 cm
na odwrociu opisany: 'Ł. Czernicki / Kroczące / 2017'