BALAWENDER Wiktoria (ur. 1995, Kędzierzyn-Koźle)
akryl, płótno, 120 x 120 cm
Studentka UP w Poznaniu
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 120 x 120 cm
Studentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu
olej na płotnie
105 x 160 cm
sygn.na odwrocie: "Wiktoria Balawender 2016 r."
olej na płótnie
120 x 120 cm
sygn. na odwrocie: "Wiktoria Balawender 2017 r."
olej, akryl na płótnie, 100x70 cm