FENRYCH Małgorzata (ur. w 1964, Szczecin)
Płaszczowiny V, Późny powrót, 2018 r.
akryl na płótnie, 80 x 100 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
olej, akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
akryl na płótnie, 90 x 80 cm
sygnowany i opisany p. d. róg: ‘Małgorzata Fenrych, z cyklu: Domy i domki” 2018 Płaszczowiny II’
olej, akryl na płótnie, 90 x 70 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Małgorzata Fenrych z cyklu "Domy i domki" Płaszczowiny I 2018’
olej na płótnie, 90 x 80 cm
Sygnowany: ‘MF18’
Opisany na odwrocie: ‘Małgorzata Fenrych "Dawno temu" 2018’
olej, płótno, 80 x 60 cm
sygn. l.d.: MF17, opisany na odwrocie: Małgorzata Fenrych "Spacer" 2017
Taniec w pomarańczowym golfie, 2018 r.
olej na płótnie, 80 x 60 cm
sygnowany p. d. róg: ‘MF 18’
opisany na odwrocie: ‘Małgorzata Fenrych 2018 r.’
olej na płótnie, 90x90cm
Sygnowany p. d. róg: ‘MF17’
Opisany na odwrocie: ‘Sprzedawca nasion, Małgorzata Fenrych 2017’
olej, płótno, 80x80 cm
sygn. p.d.: MF’17, opisany na odwrocie: Małgorzata Fenrych "Rowerzystka" 2017
olej, płótno, 80x60 cm
sygn. p.d.: MF17, opisany na odwrocie: Małgorzata Fenrych "Dwie kobiety" 2017
olej, płótno, 80x60 cm
olej, płótno, 60x80 cm
opisany na odwrocie: Małgorzata Fenrych "ROWERZYSTA" 2017
olej, płótno, 50x70 cm
opisany na odwrocie: "PRZEJŚCIA" 2017 MAŁGORZATA FENRYCH
olej, płótno, 85x60 cm
opisany na odwrocie: Małgorzata Fenrych 2007
olej, płótno, 70x50 cm
opisany na odwrocie: Małgorzata Fenrych "Spotkanie" 2016
olej, płótno, 50x60 cm
opisany na odwrocie: Małgorzata Fenrych "Tort" 2016