ORFINIAK Łukasz (ur. 1984)
sygn.
kamionka szkliwiona, złocona naszkliwnie
śr. 47 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
ORFINIAK Łukasz (ur. 1984)
sygn.
porcelana szkliwiona
wys. 28 cm
ORFINIAK Łukasz (ur. 1984)
sygn.
ceramika raku szkliwiona, reperowana techniką kintsugi, złocenie szlagmetal
wys. 25 cm, śr. misy 36 cm
ORFINIAK Łukasz (ur. 1984)
sygn.
ceramika raku
10.5x27x9 cm
ORFINIAK Łukasz (ur. 1984)
ORFINIAK Łukasz (ur. 1984)
ORFINIAK Łukasz (ur. 1984)
sygn.
kamionka szkliwiona
17x16x16
ORFINIAK Łukasz (ur. 1984)
sygn.
kamionka szkliwiona
19x19x19
ORFINIAK Łukasz (ur. 1984)
sygn.
kamionka szkliwiona
13x20x20
ORFINIAK Łukasz (ur. 1984)
sygn.
kamionka szkliwiona
wys. 30 cm, śr. 17 cm
ORFINIAK Łukasz (ur. 1984)
sygn.
kamionka szkliwiona
wys. 21 cm, śr. 20 cm
ORFINIAK Łukasz (ur. 1984)
sygn.
porcelana zdobiona podszkliwnie
talerz śr. 25.5 cm, bomboniera wys. 6 cm, śr. 9 cm
ORFINIAK Łukasz (ur. 1984)
sygn.
porcelana
podstawa 26x10 cm, pojemnik 9x9x5 cm
ORFINIAK Łukasz (ur. 1984)
sygn.
porcelana
podstawa śr.23 cm, pojemnik 9x9x5 cm
ORFINIAK Łukasz (ur. 1984)
sygn.
sgrafitto szkliwione
wys.11 cm, śr.30 cm
ORFINIAK Łukasz (ur. 1984)
sygn.
kamionka szkliwiona
wys. 39 cm, śr. 20 cm
ORFINIAK Łukasz (ur. 1984)
ORFINIAK Łukasz (ur. 1984)
sygn.
kamionka szkliwiona
wys. 25 cm, śr. 23 cm
ORFINIAK Łukasz (ur. 1984)
sygn.
porcelana szkliwiona
wys. 15 cm
ORFINIAK Łukasz (ur. 1984)