CZERKO Michał (ur. 1991, Częstochowa)
cena wywoławcza: Wykup abonament
spray, płótno, 50x100cm
opisany na odwrocie: Czerko Michał 2019 “Zete1”
akryl, olej, płótno, 100x70 cm
opisany na odwrocie: MICHAŁ CZERKO 2016 Z CYKLU PODZIAŁY
olej, akryl na płótnie, 70x60 cm,
olej, akryl, lakier bitumiczny, płótno, 100x70 cm
opisany na odwrocie: CZERKO MICHAŁ 2015
akryl, olej, spray/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'CZERKO | MICHAŁ | 2015'