BIELEŃ Marek (ur. 1953, Kolbuszowa)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 100 x 110 cm,
sygn. p.d.: MB62
Pogwizd I z cyklu Z głagolicą w tle, 2014
olej, płótno, 65 x 85 cm,
sygn. p. ś.