DYBOWSKA Anna
olej, technika mieszana, płótno, 50 x 40 cm,
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
DYBOWSKA Anna
DYBOWSKA Anna
technika mieszana, kolaż, płótno, 61 x 50 cm, sygn. na odwrocie
DYBOWSKA Anna
DYBOWSKA Anna
technika mieszana, olej, płótno, 60 x 50 cm,
sygn. p.d.: Dybowska
DYBOWSKA Anna
olej, płótno, 61 x 50 cm,
sygn. p.d.
DYBOWSKA Anna
olej, technika mieszana, płótno, 60 x 50 cm,
sygn. na odwrocie
DYBOWSKA Anna
DYBOWSKA Anna
olej, płótno, 60 x 50 cm, sygn. l.d.
DYBOWSKA Anna
olej, płótno, 61 x 50 cm, sygn. p.d.
DYBOWSKA Anna
technika mieszana, płótno, 61 x 50 cm,
sygn. na odwrocie
DYBOWSKA Anna
olej, płótno, 61 x 50 cm, sygn. na odwrocie
DYBOWSKA Anna
linoryt, papier, odcisk płyty: 8 x 8 cm, 2/5, sygn. u dołu
DYBOWSKA Anna
olej, technika mieszana, płótno, 61 x 50 cm,
sygn. na odwrocie
DYBOWSKA Anna
DYBOWSKA Anna
olej, płótno, 80x80 cm
sygn. l.d.: Dybowska, opisany na odwrocie: 1702 olej na płótnie 80x80 cm Dybowska 2017
DYBOWSKA Anna
DYBOWSKA Anna
olej, płótno, 80x80 cm
opisany na odwrocie: "1603" olej, płótno, 80x80 cm 2016 Dybowska
DYBOWSKA Anna
linoryt, technika mieszana, papier, 10x10 cm
sygn. u dołu: "Identity (X)" A. Dybowska
DYBOWSKA Anna
olej, płótno, 100x81 cm
sygn. p.d. Dybowska, opisany na odwrocie: "Sierpień" 100x81 cm olej na płótnie Dybowska 2012