FARQUE-NAGIĘĆ Aleksandra (ur. 1979)
olej, płótno; 99,5 x 80,5 cm;
sygn. p. d.: NAGIEC;
na odwrocie opis autorski: ACT ROUGE / ALEKSANDRA NAGIEC / 2013.
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno; 80 x 69,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: 2018 NAGIĘĆ (kredką).
akwatinta, papier; 53 x 77 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: 2015 Aleksandra - Farque - Nagięć (ołówkiem).
LES VACANCES SUR LA MINE (Wakacje w kopalni), 2013
olej, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: NAGIEC;
na odwrocie opis autorski: LES VACANCES SUR LA MINE / ALEKSANDRA NAGIEC / 2013.
olej, płótno; 100,5 x 70 cm;
sygn. p. d.: NAGIEC
na odwrocie napis autorski: JARDIN D'ENFANTS / ALEKSANDRA NAGIEC 2013