ANINOWSKA Joanna (ur. 1975)
sygn. dat. p.d.
olej, akryl, płótno
80x80 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
ANINOWSKA Joanna (ur. 1975)
sygn. dat. l.d.
olej, akryl, płótno
80x80 cm
ANINOWSKA Joanna (ur. 1975)
Komu w drogę, temu czas (2019)
sygn. dat. l.d.
olej, akryl, płótno
80x80 cm
ANINOWSKA Joanna (ur. 1975)
sygn. dat. l.d.
olej, akryl, płótno
80x80 cm
ANINOWSKA Joanna (ur. 1975)
sygn. dat. p.d.
olej, akryl, płótno
80x80 cm
ANINOWSKA Joanna (ur. 1975)
sygn. dat. l.d.
olej, akryl, płótno
80x70 cm
ANINOWSKA Joanna (ur. 1975)
ANINOWSKA Joanna (ur. 1975)
sygn.dat.p.d.
olej, akryl, płótno
80x70
ANINOWSKA Joanna (ur. 1975)
sygn.dat.p.d.
olej, akryl, płótno
80x80
ANINOWSKA Joanna (ur. 1975)
sygn.dat.l.d.
olej, akryl, płótno
70x80
ANINOWSKA Joanna (ur. 1975)
Zapach cynamonu miesza się z mgłą za piętnaście piąta, 2018
olej, akryl, płótno, 120 x 80 cm
sygn. p.d.: Aninowska 2018.
ANINOWSKA Joanna (ur. 1975)
sygn. dat. l.d.
olej, akryl, płótno
70x90
ANINOWSKA Joanna (ur. 1975)
Podwieczorek u Agnieszki (2018)
sygn. dat. l.d.
olej, akryl, płótno
80x80 cm
ANINOWSKA Joanna (ur. 1975)
ANINOWSKA Joanna (ur. 1975)
sygn. dat. l.d.
olej, akryl, płótno
80x60 cm
ANINOWSKA Joanna (ur. 1975)
Debiut z cyklu Uzurpator, Liza i pomocna dłoń (2018)
sygn. dat. l.d.
olej, akryl, płótno
80x70 cm
ANINOWSKA Joanna (ur. 1975)
Flirt z cyklu Uzurpator, Liza i pomocna dłoń (2018)
sygn. dat. l.d.
olej, akryl, płótno
80x100 cm
ANINOWSKA Joanna (ur. 1975)
ANINOWSKA Joanna (ur. 1975)
ANINOWSKA Joanna (ur. 1975)