FICT Diana (ur. 1987, Warszawa)
akryl, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. p.d.: Diana Fict oraz na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 73 x 100 cm,
sygn. p.d.
I don't think they're coming, 2012
akryl, płótno, 80 x 100 cm,sygn. p.d.
Everybody's gone already, 2012-6
akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p.d.
akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. p.d.