BLECHARCZYK Marzena (ur. 1967)
Olej, płótno, 100 x 90 cm,
sygn. p.d.: MB.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Pomarańczowa alternatywa dla błękitu
Olej, płótno, 120 x 80 cm,
sygn. p.d.: MB.
Olej, płótno, 60 x 59 cm, 2018
sygn. l.d.: MB.
Olej, płótno, 90 x 80 cm,
sygn. p.d.: MB
Olej, płótno, 120 x 110 cm, 2017
sygn. p.d.: M
Jesień z punktu widzenia mojego ptaka
Olej, płótno, 70 x 100 cm, 2016,
sygn. p.d.: MB.
Olej, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. p.d.
olej, płyta, 50 x 65 cm,
sygn. na odwrocie