JAROSZ Anna (ur. 1992)
cena wywoławcza: Wykup abonament
JAROSZ Anna (ur. 1992)
JAROSZ Anna (ur. 1992)
JAROSZ Anna (ur. 1992)
JAROSZ Anna (ur. 1992)
JAROSZ Anna (ur. 1992)
JAROSZ Anna (ur. 1992)
Dropia tka - gatunek zagrożony wyginięciem (2016)
sygn. dat. p.d.
haft ręczny, płótno
38x30 cm
JAROSZ Anna (ur. 1992)
Diabelskie rozterki-dyptyk (2016)
sygn. p.d. i l.d.
akryl, płótno
30x25 cm, 30x25 cm
JAROSZ Anna (ur. 1992)
JAROSZ Anna (ur. 1992)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
40x50 cm, (45x55 cm z ramą)
JAROSZ Anna (ur. 1992)
JAROSZ Anna (ur. 1992)
sygn. p.d.
technika własna, płótno
40x40 cm, 40x40 cm
JAROSZ Anna (ur. 1992)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
79.5x100 cm
JAROSZ Anna (ur. 1992)
sygn. dat. p.d.
olej, pilśnia
90x90 cm