JANICKI Andrzej (ur. 1966, Bydgoszcz)
Powrót, plansza komiksowa s. 2, 1996 r.
tusz/papier, 42 x 29,7 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'A.JANICKI 96'
na odwrociu opisany: 'A. JANICKI | "POWRÓT" | STR. 2'
cena wywoławcza: Wykup abonament
Katastrofa 2, ilustracja okładkowa do magazynu komiksowego, 1996 r.
tusz/papier, 41,5 x 29,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'RYS.-J.MICHALSKI | TUSZ - A. JANICKI 96'
Andrzej Janicki i Jacek Michalski
Napalony na komiks, ilustracja komiksowa, 1995 r.
tusz/papier, 41,3 x 29,5 cm
WYDANIA:
wyd. "Napalony na komiks", Ongrys 2017
Red i podróbka Marilyn Monroe, plansza komiksowa nr 1, 2003 r.
tusz/papier, 42 x 29,5 cm
WYDANIA:
wyd. SFera nr 1/2003
"Red", Ongrys 2017
Napalony na komiks, ilustracja komiksowa, 1992 r.
tusz/papier, 37,5 x 26,3 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'A. Janicki 92'
na odwrociu fragment komiksu "Binio Bill" (blaudruk)
WYDANIA:
technika mieszana/papier fotograficzny, 42,2 x 30 cm
projekt standu, fanart postaci Binio Billa stworzonego przez Jerzego Wróblewskiego
Jestem, komiks jednostronicowy, 1998 r.
tusz/papier, 41,5 x 30 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'AJ | 98'
Małpolud, ilustracja komiksowa , 2002 r.
tusz/papier, 42 x 29,7 cm
sygnowany i datowany: 'J. MICHALSKI | A. JANICKI | 02'
Cyber, ilustracja s-f, niepublikowana, 1997 r.
pastel/karton, 40 x 28,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'AJ | 97'
Autor, niepublikowana ilustracja, 1999 r.
tusz/papier, 42 x 30,1 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'AJ | 99'
Rufus, niepublikowana plansza komiksowa nr 1, około 1996 r.
tusz/papier, 40 x 29,5 cm
Janosik, plansza komiksowa dla magazynu AQQ, 1996 r.
tusz/papier, 42 x 29,9 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'A. Janicki 96'
Bies, ilustracja do magazynu Komiks Forum, 1995 r.
tusz/papier, 41,6 x 29,5 cm
sygnowany i datowany: 'a.Janicki | 95.'
Bez tytułu, ilustracja okładkowa czasopisma Świat Gier Komputerowych, 1994 r.
technika mieszana/papier, 29,5 x 21 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'A. JANICKI 94'
Conan, niepublikowana ilustracja komiksowa, 1993 r.
akryl, tusz/papier, 37 x 29 cm
sygnowany p.d.: 'A. Janicki 93'
Szczęśliwa siódemka, niepublikowana plansza komiksowa, 1997 r.
tusz/papier, 42 x 29,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'AJ 97'
Cyberia, niepublikowana ilustracja komiksowa, 1999 r.
akryl, tusz, tempera/papier, 40,5 x 29 cm
sygnowany p.d.: 'AJ'
Komiks Polski, niepublikowany projekt plakatu, 1992 r.
akwarela, tusz/papier
40,5 x 28,5 cm
sygnowany i datowany l.d.: `Janicki `92`
Zabójca, podwójna plansza komiksowa, 1995 r.
tusz/papier
40,7 x 59,5 cm
sygnowany u dołu: `a.janicki`
Janosik i inni, niepublikowa plansza komiksowa, 1998 r.
tusz, tempera/papier
42 x 30 cm
sygnowany i datowany wewnątrz przedstawienia: `JA`98`
na odwrociu opisany: `SCEN.| T. MARCINIAK | RYS. A. JANICKI | 1`