NIEWDANA Jakub (ur. 1989)
ceramika nieszkliwiona, tlenkowana, wymiary 25 x 15 x 10 cm,
sygn. i numerowana od spodu
cena wywoławcza: Wykup abonament
NIEWDANA Jakub (ur. 1989)
Z cyklu 'Safari', Koziorożec, 2019 r.
ceramika szkliwiona, częściowo pokryta 24 karatowym złotem, 32 x 25 x 14 cm
sygnowany i numerowany u dołu
NIEWDANA Jakub (ur. 1989)
Krowa Ankole-Watussi, z serii Safari, 2019
ceramika szkliwiona i złocona, wypalana w piecu elektrycznym, 36 x 29 x 22 cm, sygnowana od spodu
NIEWDANA Jakub (ur. 1989)
Koziorożec, z serii Safari, 2019
ceramika szkliwiona i złocona 24k złotem, 32 x 25 x 14 cm, seria numerowana nielimitowana, sygnowana od spodu
NIEWDANA Jakub (ur. 1989)
ceramika szkliwiona, zdobiona naszkliwnie oraz złocona, 36 x 29 x 15 cm, sygn. od spodu: Jakub Niewdana, 2018
NIEWDANA Jakub (ur. 1989)
ceramika tlenkowana, 36 × 29 × 22 cm, sygnowana i numerowana od spodu, seria nielimitowana
NIEWDANA Jakub (ur. 1989)
Ankole-Watussi z serii Sarafi, 2019
ceramika nieszkliwiona, pokryta tlenkami
36x29x22 cm, seria nielimitowana,
numerowana, sygnowana od spodu 27/2019
NIEWDANA Jakub (ur. 1989)
Mały nosorożec, z serii Safari
ceramika szkliwiona i złocona, wymiary 25 x 15 x 10 cm,
sygn. od spodu: Jakub Niewdana, 2018
NIEWDANA Jakub (ur. 1989)
Duża Sowa "Piórko", z serii Safari, 2018
ceramika angobowana, szkliwiona i złocona 24 k złotem, wypalana w piecu elektrycznym, 35 x 25 x 20 cm,
sygn. na spodzie
NIEWDANA Jakub (ur. 1989)
seria Safari
ceramika szkliwiona i złocona 24 k złotem
1/30
49 x 45 x 30 cm
sygn.: NIEWDANA 2018
NIEWDANA Jakub (ur. 1989)
Ceramika pokryta tlenkiem, wypalana w piecu elektrycznym, 25x15x10 cm,
sygn. i numerowana od spodu, seria nielimitowana.
NIEWDANA Jakub (ur. 1989)
Mała Zebra, z serii Safari, 2018
ceramika szkliwiona, zdobiona naszkliwnie, złocona, 36x29x15 cm,
sygnowana i numerowana wewnątrz
NIEWDANA Jakub (ur. 1989)
Krowa Ankole-Watussi, z seri Safari, 2018
ceramika szkliwiona i złocona, wypalana w piecu elektrycznym,
wymiary 36 x 29 x 22 cm,
sygn. na spodzie
NIEWDANA Jakub (ur. 1989)
Krowa Ankole-Watussi, z serii Safari, 2018
ceramika szkliwiona i platynowana, wym. 36 x 29 x 22 cm,
sygn. od spodu
NIEWDANA Jakub (ur. 1989)
Krowa Ankole-Watussi, seria Safari, 2018
ceramika pokryta tlenkiem, wypalana w piecu elektrycznym,36 x 29 x 22 cm, sygnowana i numerowana od spodu
NIEWDANA Jakub (ur. 1989)
ceramika angobowana i szkliwiona, zdobiona platyną, wypalana w piecu elektrycznym, 35 x 25 x 20 cm,
sygn. na spodzie
NIEWDANA Jakub (ur. 1989)
Krowa Ankole-Watussi z serii Safari
ceramika szkliwiona i złocona 24k złotem, wypalana w piecu elektrycznym, wymiary 36x29x22 cm, sygnowana i numerowana od spodu
NIEWDANA Jakub (ur. 1989)
Mały Nosorożec, z serii Safari, 2018
ceramika pokryta tlenkiem, wypalana w piecu elektrycznym,
wymiary 25x15x10 cm,
sygnowana i numerowana od spodu.
NIEWDANA Jakub (ur. 1989)
Krowa Ankole-Watissi z serii Safari, 2018
ceramika szkliwiona, zdobiona naszkliwnie, 36 x 29 x 22 cm
sygn. na spodzie: JN
NIEWDANA Jakub (ur. 1989)
ceramika szkliwiona, zdobiona naszkliwnie oraz złocona, 38 x 38 x 17 cm, nr 1/2018