1 zł
2 600 000 zł
/3

NIEWDANA Jakub (ur. 1989)

Nosorożec, 2019

ceramika nieszkliwiona, tlenkowana, wymiary 25 x 15 x 10 cm,
sygn. i numerowana od spodu

cena wywoławcza: Wykup abonament

NIEWDANA Jakub (ur. 1989)

Z cyklu 'Safari', Koziorożec, 2019 r.

ceramika szkliwiona, częściowo pokryta 24 karatowym złotem, 32 x 25 x 14 cm
sygnowany i numerowany u dołu

NIEWDANA Jakub (ur. 1989)

Krowa Ankole-Watussi, z serii Safari, 2019

ceramika szkliwiona i złocona, wypalana w piecu elektrycznym, 36 x 29 x 22 cm, sygnowana od spodu

NIEWDANA Jakub (ur. 1989)

Koziorożec, z serii Safari, 2019

ceramika szkliwiona i złocona 24k złotem, 32 x 25 x 14 cm, seria numerowana nielimitowana, sygnowana od spodu

NIEWDANA Jakub (ur. 1989)

Zebra Mała, z serii Safari

ceramika szkliwiona, zdobiona naszkliwnie oraz złocona, 36 x 29 x 15 cm, sygn. od spodu: Jakub Niewdana, 2018

NIEWDANA Jakub (ur. 1989)

Krowa Ankole-Watussi, 2019

ceramika tlenkowana, 36 × 29 × 22 cm, sygnowana i numerowana od spodu, seria nielimitowana

NIEWDANA Jakub (ur. 1989)

Ankole-Watussi z serii Sarafi, 2019

ceramika nieszkliwiona, pokryta tlenkami
36x29x22 cm, seria nielimitowana,
numerowana, sygnowana od spodu 27/2019

NIEWDANA Jakub (ur. 1989)

Mały nosorożec, z serii Safari

ceramika szkliwiona i złocona, wymiary 25 x 15 x 10 cm,
sygn. od spodu: Jakub Niewdana, 2018

NIEWDANA Jakub (ur. 1989)

Duża Sowa "Piórko", z serii Safari, 2018

ceramika angobowana, szkliwiona i złocona 24 k złotem, wypalana w piecu elektrycznym, 35 x 25 x 20 cm,
sygn. na spodzie

NIEWDANA Jakub (ur. 1989)

Goryl, 2018

seria Safari
ceramika szkliwiona i złocona 24 k złotem
1/30
49 x 45 x 30 cm
sygn.: NIEWDANA 2018

NIEWDANA Jakub (ur. 1989)

Nosorożec z serii Safari

Ceramika pokryta tlenkiem, wypalana w piecu elektrycznym, 25x15x10 cm,
sygn. i numerowana od spodu, seria nielimitowana.

NIEWDANA Jakub (ur. 1989)

Mała Zebra, z serii Safari, 2018

ceramika szkliwiona, zdobiona naszkliwnie, złocona, 36x29x15 cm,
sygnowana i numerowana wewnątrz

NIEWDANA Jakub (ur. 1989)

Krowa Ankole-Watussi, z seri Safari, 2018

ceramika szkliwiona i złocona, wypalana w piecu elektrycznym,
wymiary 36 x 29 x 22 cm,
sygn. na spodzie

NIEWDANA Jakub (ur. 1989)

Krowa Ankole-Watussi, z serii Safari, 2018

ceramika szkliwiona i platynowana, wym. 36 x 29 x 22 cm,
sygn. od spodu

NIEWDANA Jakub (ur. 1989)

Krowa Ankole-Watussi, seria Safari, 2018

ceramika pokryta tlenkiem, wypalana w piecu elektrycznym,36 x 29 x 22 cm, sygnowana i numerowana od spodu

NIEWDANA Jakub (ur. 1989)

Sowa, z serii Safari, 2018

ceramika angobowana i szkliwiona, zdobiona platyną, wypalana w piecu elektrycznym, 35 x 25 x 20 cm,
sygn. na spodzie

NIEWDANA Jakub (ur. 1989)

Krowa Ankole-Watussi z serii Safari

ceramika szkliwiona i złocona 24k złotem, wypalana w piecu elektrycznym, wymiary 36x29x22 cm, sygnowana i numerowana od spodu

NIEWDANA Jakub (ur. 1989)

Mały Nosorożec, z serii Safari, 2018

ceramika pokryta tlenkiem, wypalana w piecu elektrycznym,
wymiary 25x15x10 cm,
sygnowana i numerowana od spodu.

NIEWDANA Jakub (ur. 1989)

Krowa Ankole-Watissi z serii Safari, 2018

ceramika szkliwiona, zdobiona naszkliwnie, 36 x 29 x 22 cm
sygn. na spodzie: JN

NIEWDANA Jakub (ur. 1989)

Zebra czarno-czerwona, 2018

ceramika szkliwiona, zdobiona naszkliwnie oraz złocona, 38 x 38 x 17 cm, nr 1/2018

/3
liczba obiektów: 46