JANKOWSKA Magdalena (ur. 1978)
120x90 cm, akryl na płótnie, 2017
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 100 x 50 cm, sygn. p.d.
akryl, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. p.d.
akryl, płótno, 60 x 90 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 60 x 73 cm
akryl, płótno, 100 x 140 cm
sygn. p.d.: Magdalena Jankowska
olej, płótno, 54 x 65 cm
akryl, płótno, 116 x 89 cm,
sygn. l.d.: Magdalena Jankowska
akryl, płótno, 89 x 116 cm,
akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d. Magdalena Jankowska
akryl na płótnie, 100 x 120 cm,
sygn. na odwrocie