CHOROSZCZAK Michalina (ur. 1989, Lubin)
olej, akryl, płótno, 60x80 cm
opisany na odwrocie: Choroszczak 2016
cena wywoławcza: Wykup abonament
Gry i zabawy dziecięce IV, 2014
olej na płótnie 50x50 cm
opisany na odwrocie: Choroszczak 2014
olej, akryl, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. na odwrocie: "Choroszczak 2016"
Gry i zabawy dziecięce VI, 2014
olej na płótnie 50x60 cm
Opisany na odwrocie: Choroszczak 2014
Pamiętnik z krainy czarów I, 2014
olej i kolaż na płótnie 100x70 cm
opisany na odwrocie: Choroszczak
Gry i zabawy dziecięce IV, 2015
olej, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie
Pamiętniki z krainy czarów VII, 2014
Olej na płótnie, 100x70 cm
Opisany na odwrocie
Pamiętniki z krainy czarów VIII, 2015
olej, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
Gry i zabawy dziecięce I, 2015
olej, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie