BUSZKOWSKI Igor (ur. 1968)
akryl/nitka/płótno, 50 x 50 cm,
sygnowany i datowany u dołu: 'IGOR BUSZKOWSKI 2018 r.'
cena wywoławcza: Wykup abonament
BUSZKOWSKI Igor (ur. 1968)
BUSZKOWSKI Igor (ur. 1968)
BUSZKOWSKI Igor (ur. 1968)
akryl, haft, płótno, 50 x 50 cm
sygn. p.d.: IGOR BUSZKOWSKI 2018 r.
BUSZKOWSKI Igor (ur. 1968)
technika mieszana (akryl, nitka, kolaż), płótno, 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie
BUSZKOWSKI Igor (ur. 1968)
akryl, collage, płótno wzmocnione tekturą; 50 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: IGOR BUSZKOWSKI / 2018 R.
BUSZKOWSKI Igor (ur. 1968)
BUSZKOWSKI Igor (ur. 1968)
sygn. u dołu: IGOR BUSZKOWSKI 2018 r.
BUSZKOWSKI Igor (ur. 1968)
olej, nitka, płótno, 61 x 50 cm,
sygn. l.d.: IGOR BUSZKOWSKI 2017 r.
BUSZKOWSKI Igor (ur. 1968)
akryl, nitka, płótno, 50 x 50 cm
BUSZKOWSKI Igor (ur. 1968)
BUSZKOWSKI Igor (ur. 1968)
olej, płótno, nitka, przedmioty, 92 x 65 cm,
sygn. l.d.: BYŁEM TU IGOR B. 2003